...

Магія води

Рейтинг статті

Вода, в буквальному сенсі слова, магічне речовина. Вода робить Землю живою планетою. Він покриває три чверті нашого блакитного мармуру і є речовиною, на якому заснована вся наша життя. H 2 O становить 65% нашого тіла і є двигуном будь-якої погоди. Проте, найбагатше речовина Землі також є одним з найбільш незвичайних, коли мова заходить про фізичні властивості, якими повинна володіти вода, в порівнянні з тими, якими вона насправді володіє.

Деякі з найбільш характерних і химерних властивостей води включають в себе той факт, що при кімнатній температурі дуже рідко можна знайти інші речовини в рідкій формі. Теоретично, лід не повинен плавати в воді, оскільки хімія показує, що речовини стають більш щільними, коли вони охолоджуються. Якщо йти строго по теорії, вода повинна також кипіти при температурі близько -62 ° С.

Це всього лише три з багатьох аномальних властивостей води, які не піддаються поясненню традиційної хімією. Існує, однак, проста причина сильного ігнорування хімічними нормами води: водень. Єдиний елемент без нейтрона, водень має тенденцію утворювати дуже міцні хімічні зв’язки. А коли мова йде про молекулу H 2 O, це одна з найсильніших ковалентних зв’язків в природі. Цей простий факт пояснює як причини, за якими багато фізичні властивості води є настільки незвичайними, так і причину, по якій вода настільки стійка. На цьому тижні ми святкуємо магію води, досліджуючи воду як космічний мандрівник, вихователь життя і джерело енергії.

Самі звичайні речовини також є одними з найбільш незвичайних у поведінці.

Вода як космічний мандрівник

Простір це грубе місце. Жодна жива істота не виживе довше декількох секунд, якщо піддасться його впливу. Камені розміром з піщинки рухаються так швидко, що вибивають супутники і ушкоджують Міжнародну космічну станцію. Сонячний вітер, що розганяє швидкість до мільйона миль на годину, руйнує ДНК і більшість з’єднань, які він знаходить на своєму шляху. Земля була б марною, якби не магнітне поле, яке захищає нас від цього потужного космічного вітру. Проте, є одна витривала, пружна субстанція, яка може подорожувати в космосі протягом мільярдів років, піддаючись впливу її суворості: вода.

Завдяки міцній і стабільного зв’язку, створюваної містяться в ньому воднем, вода є досконалим космічним мандрівником.

Вода як творець життя

Якби вода йшла хімічними властивостями, які вона повинна показувати – наприклад, кип’ятіння при -62 ° С або лід, що падає на дно океану (на відміну від плавання), – життя на Землі або не існувала б, або була б надзвичайно відмінною від того , що ми знаємо про це. бути. Існують десятки теорій про те, як почалося життя на нашій планеті, які варіюються від білків, що утворюються в ДНК в грязі, до гідротермальних жерл океану і метеоритів з космосу. Однак, незалежно від теорії, у всіх є одне спільне: вода.

Вода як джерело енергії

Вода дає енергію всім живим істотам. Це середовище, яке клітини використовують для вироблення енергії, чи то за допомогою фотосинтезу, руйнування молекул їжі або хімічних реакцій, які живлять наш мозок. Це тому, що водень робить воду «універсальним розчинником». Вода розчиняє більше речовин, ніж будь-яка інша рідина, що дозволяє вивільняти енергію від розриву зв’язків в молекулах цих речовин.

Реальність така, що вода відіграє центральну роль у всьому, що ми робимо, включаючи те, як ми отримуємо енергію для харчування нашого суспільства. Енергія, яку ми можемо отримати від води, в самих різних формах, може допомогти нам відійти від викопного палива і в стійке майбутнє. Незалежно від того, захоплює чи енергія від рухів в океанах (за оцінками Управління енергетичної інформації США, 66% всієї енергії в США може бути отримано за рахунок енергії прибережних хвиль) або вивільняє водень з молекул води (це дасть світу необмежену енергію) вода містить енергію , її дуже багато.

Замовити доставку води в Києві ви можете у нас на сайті

Натисніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 1 Середнє: 5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вітаємо з Новорічними святами!!!
Графік роботи на свята

31 грудня прийом замовлень до 10 -00
1 січня вихідний
7 січня вихідний

Акційна пропозиція
Замовляєте ВПЕРШЕ?
Отримайте БУТИЛЬ і ПОМПУ в подарунок!
не поспішайте Йти :)
Замовляєте доставку водички ЗІ ЗНИЖКОЮ?

  Наші менеджери передзвонять на протязі 10 хв

  Напишіть Ваше питання

  Ми зв'яжемось як найшвидше!

   Оставьте Ваш запрос

   Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

    Замовити дзвінок!

    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.