ВОДА «EQWELLY» - ВАШЕ ЗДОРОВ'Я І ДОВГОЛІТТЯ

очищенная вода в бутлях

Більшість з нас не думають про воду, яку ми п’ємо. Ми включаємо кран, наповнюємо склянку і п’ємо. Але скільки води вам дійсно потрібно пити щодня? Чи безпечна вода, яку ви п’єте? Що ви можете зробити, якщо ваша водопровідна вода забруднена?

Вода може бути забруднена декількома способами. Вона може містити мікроорганізми, такі як бактерії і паразити, які потрапляють у воду. Вона може містити хімічні речовини з промислових відходів або від  обприскування сільськогосподарських культур. Нітрати, які використовуються в добривах, можуть потрапляти у воду разом зі стоками. Різні важкі метали, такі як свинець або ртуть, можуть потрапляти в водопостачання, іноді з природних родовищ під землею, або частіше через неправильне видалення забруднюючих речовин. Свинець може потрапити в питну воду через старі свинцеві труби. Але наша компанія вирішує всі ці проблеми і пропонує вам на 100% чисту воду зі зручною доставкою в Києві та Київській області.

Про воду

ВОДА «EQWELLY» – Вирішення проблеми

Доставка Води «EQWELLY», яка встигла стати вибором безлічі споживачів, проходить серйозний процес очищення. Для цього застосовується система зворотного осмосу, що дає можливість видалити зі складу води 99.5% розчинених речовин, а також 100% бактерій і вірусів.

При виробництві води «EQWELLY» використовується такий технологічний алгоритм:

Працює попередній фільтр для очищення (20 мікрон), який дозволяє усунути з води нерозчинені механічні частинки, іржу та інші очевидні забруднюючі елементи;

Проходить процес сорбції за допомогою активованого вугілля, завдяки якому в вугільному фільтрі залишаються солі важких металів, органічні речовини і розчинені гази, які вилітають із води на цій стадії очистки;

Вода проходить стадію пом’якшення із застосуванням іонообмінної смоли – іони магнію і кальцію замінюються на іони натрію, завдяки чому істотно знижується показник жорсткості води, доходячи до рівня в 0,4 моль / м3;

Тонка очистка за допомогою механічної системи фільтрації (фільтр – 5 мк);

Система зворотного осмосу, завдяки якій вода під високим тиском продавлюється через напівпроникну мембрану (з діаметром отворів, рівним діаметру молекули води) – на цьому етапі видаляється до 99% розчинених речовин і 99% вірусів і бактерій;

Oзонування , що забезпечує максимальну очистку води – залишковий озон «живе» в герметичній упаковці до 20 хвилин, а тому він стерилізує не тільки воду, але і тару.

Про воду

Сучасні технології для вашого здоров’я

У наш час озонування є найпотужнішим методом для оксидації і дезинфекції води:

1. Озон діє в широкому діапазоні pH і швидко реагує з бактеріями, вірусами  і володіє більш сильними бактерицидними властивостями, ніж хлорування. Володіє дуже сильною окисної здатністю з коротким часом реакції.

2. Процес обробки не додає хімікатів в воду.

3. Озон може усунути широкий спектр неорганічних, органічних і мікробіологічних проблем, а також проблеми зі смаком і запахом. Мікробіологічні агенти включають бактерії, віруси і найпростіші (такі як Giardia і Cryptosporidium). Скринінг на патогенні і водні захворювання.

 

Замовити дзвінок!