...

5 Причин пити якісну чисту воду

Рейтинг статті

Коли ваш витрата води не дорівнює вашому споживання, ви можете стати зневоднених. Втрати рідини посилюються в більш теплому кліматі, під час напружених тренувань, на великих висотах і у літніх людей, у яких почуття спраги може бути не таким різким. Ось 5 причин, щоб переконатися, що ви п’єте достатньо води або інших рідин кожен день:

1. Питна вода допомагає підтримувати баланс рідин організму. Ваше тіло на 60% складається з води. Функції цих рідин організму включають травлення, всмоктування, циркуляцію, утворення слини, транспортування поживних речовин і підтримання температури тіла.

2. Вода може допомогти контролювати калорії. Протягом багатьох років люди, які сидять на дієті пили багато води як стратегія втрати ваги. Хоча вода не робить магічного впливу на втрату ваги, замінити більш калорійні напої водою, безумовно, може допомогти. «Що працює з втратою ваги, так це якщо ви вибираєте воду або некалорійний напій замість калорійного напою і / або дотримуєтеся дієти з великою кількістю води, багатої водою, більш здоровою, більш насиченою і допомагає скоротити споживання калорій», – каже Пенн. Державний дослідник Барбара Роллс, доктор філософії, автор Плану контролю маси тіла. Їжа з високим вмістом води має тенденцію виглядати більше, її більший обсяг вимагає більше жування, і вона повільніше засвоюється організмом, що допомагає вам відчувати себе ситим. Їжа, багата водою, включає фрукти, овочі, супи на основі бульйону, вівсянку і боби.

3. Вода допомагає заряджати м’язи. Клітини, які не підтримують баланс рідин і електролітів, висихають, що може привести до м’язової втоми. «Коли м’язові клітини не мають достатньої кількості рідини, вони не працюють, і продуктивність може постраждати». Пиття достатньої кількості рідини важливо при заняттях спортом. Дотримуйтесь рекомендацій Американського коледжу спортивної медицини про споживання рідини до і під час фізичної активності. Під час вправ вони рекомендують людям починати пити рідини рано і регулярно пити їх, щоб замінити рідини, втрачені при потовиділенні.

4. Вода допомагає шкірі виглядати добре. Ваша шкіра містить багато води і функціонує як захисний бар’єр для запобігання надмірної втрати рідини. Але не чекайте, що надмірна гідратація зітре зморшки або зморшки.

5. Вода допомагає вашим ниркам. Рідини організму транспортують відходи в і з клітин. Основним токсином в організмі є азот сечовини в крові, водорозчинні відходи, які можуть проходити через нирки і виводитися з сечею. «Ваші нирки роблять дивовижну роботу по очищенню і позбавлення організму від токсинів, поки ви споживаєте достатню кількість рідини», – говорить він. Коли ви отримуєте достатню кількість рідини, сеча тече вільно, має світлий колір і не має запаху. Коли ваше тіло не отримує достатньо рідини, концентрація сечі, колір і запах збільшуються, тому що нирки затримують зайву рідину для функцій організму. Якщо ви хронічно п’єте занадто мало, ви можете піддатися більшому ризику ниркових каменів.

Замовити доставку води Київ, Київська область ви можете у нас

Натисніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 0 Середнє: 0]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вітаємо з Новорічними святами!!!
Графік роботи на свята

31 грудня прийом замовлень до 10 -00
1 січня вихідний
7 січня вихідний

Акційна пропозиція
Замовляєте ВПЕРШЕ?
Отримайте БУТИЛЬ і ПОМПУ в подарунок!
не поспішайте Йти :)
Замовляєте доставку водички ЗІ ЗНИЖКОЮ?

  Наші менеджери передзвонять на протязі 10 хв

  Напишіть Ваше питання

  Ми зв'яжемось як найшвидше!

   Оставьте Ваш запрос

   Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

    Замовити дзвінок!

    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.