15+ фактів про питну воду

 1. Питна вода змащує суглоби. Хрящ в суглобах і дисках хребта, містить близько 80 відсотків води. Тривале зневоднення може зменшити здатність суглобів поглинати тертя, що призводить до болю в суглобах.
 2. Утворює слину і слиз. Слина допомагає нам перетравлювати їжу і зберігає вологість рота, носа і очей. Це запобігає тертя і пошкодження. Питна вода також тримає рот в чистоті. Споживана замість підсолоджених напоїв, вона також може зменшити руйнування зубів.
 3. Вода постачає кисень по всьому телу.Кровь на 90% складається з води, а кров переносить кисень в різні частини тіла.
 4. Підвищує здоров’я і красу шкіри.
 5. При зневодненні шкіра може стати більш вразливою для шкірних захворювань і передчасних зморшок.

  Вода пом’якшує мозок, спинний мозок та інші чутливі тканини. Зневоднення може вплинути на структуру і функцію мозку. Вона також бере участь у виробництві гормонів і нейротрансмітерів. Тривале зневоднення може призвести до проблем з мисленням і міркуванням.

 6. Регулює температуру тіла.
 7. Вода, яка зберігається в середніх шарах шкіри, потрапляє на поверхню шкіри у вигляді поту, коли тіло нагрівається. Коли піт випаровується, він охолоджує тіло.
 8. Деякі вчені припустили, що коли в організмі занадто мало води, запас тепла збільшується, і людина стає менш терпимим до теплового напрузі.
 9. Наявність великої кількості води в організмі може знизити фізичне навантаження, якщо під час тренування виникає тепловий стрес.
 10. Травна система залежить від води.
 11. Для нормальної роботи кишечника потрібна вода. Зневоднення може призвести до проблем з травленням, запорів і надмірно підвищенню кислоти в шлунку. Це збільшує ризик печії і виразок шлунка.
 12. Скидає відходи тіла.
 13. Вода допомагає підтримувати кров’яний тиск.
 14. Нестача води може призвести до того, що кров стане гущі, що призведе до підвищення артеріального тиску.
 15. Вода необхідна дихальних шляхах.
 16. При зневодненні дихальні шляхи обмежуються організмом, щоб мінімізувати втрату води. Це може погіршити астму та алергію.
 17. Вода робить мінерали та поживні речовини доступними.
 18. Вони розчиняються у воді, що дозволяє їм досягати різних частин тіла.
 19. Запобігає пошкодженню нирок.
 20. Нирки регулюють рідина в організмі. Нестача води може привести до каменів в нирках і інших проблем.

  Підвищує продуктивність під час тренування.
  Деякі вчені припустили, що споживання більшої кількості води може підвищити продуктивність під час напруженої діяльності.

  Необхідні додаткові дослідження, щоб підтвердити це, але один огляд показав, що зневоднення знижує продуктивність в діяльності, тривалістю понад 30 хвилин.

  Втрата ваги.

  Вода також може допомогти з втратою ваги, якщо її вживати замість підсолоджених соків і газованих напоїв. «Попереднє завантаження» води перед їжею може допомогти запобігти переїдання, створюючи відчуття ситості.

  Це знижує ймовірність похмілля

  При проведенні вечірок вода з льодом і лимоном, що чергується з алкогольними напоями, може допомогти запобігти надмірне вживання алкоголю.

  Вода компанії “Eqwelly” ідеально підходить для щоденного використання, як для приготування їжі на чистій воді так і для пиття в сирому вигляді. Ми зробимо доставку води в Київ і передмістя в максимально швидкі терміни.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити дзвінок!