...

10 цікавих фактів про воду

Рейтинг статті

Ми б хотіли розповісти вам кілька цікавих фактів про воду. Вода всюди, і ми не можемо жити без неї. Людське тіло могло б функціонувати, якби воно було позбавлене їжі протягом тижнів, навіть місяців. Але спробуйте в той же час обійтися без води. Ви ніяк не зможете пережити це – якби у вас була надлишкова вага, ви могли б вижити пару тижнів, але не більше.

Це все здоровий глузд, і в цьому немає нічого нового. І оскільки наші статті в блозі повинні бути цікавими і в той же час освітніми, ми склали список з 10 цікавих фактів про питну воду, які, як ми впевнені, ви ще не знали (принаймні, не всі з них).

1. Щоденне споживання рідини
Хоча ваше щоденне споживання рідини повинна становити близько 8-12 склянок води, вам не потрібно вживати все це в чистому рідкому вигляді. Фактично, більша частина споживаної вами води надходить з їжі, яку ви їсте. Останні дослідження вчених доводять, що приготуванні їжі на чистій воді є дуже важливим фактором для підтримки здоров’я.

2. Водна інтоксикація
Можливо, ви чули про водної інтоксикації (гіпергідратації). Але не всі люди можуть уявити, що занадто багато води, споживаної за короткий проміжок часу, може призвести до дисбалансу рівня рідини і солі в вашому організмі і в кінцевому підсумку до різних фізіологічних симптомів, таким як інсульт, кома і в важких випадках смерть.

У вашому тілі може статися те, що передозування води викличе розведення солі і електролітів, тому вони більше не будуть працювати належним чином. Це впливає, наприклад, на функціонування ваших нирок, що потім викликає фізичні проблеми, які ви дійсно можете відчути.

Нам не дозволено і ми не хочемо давати будь-які медичні поради, але намагайтеся не пити занадто багато води відразу, навіть після тренування.

3. Використання води
Середній американець використовує близько 300-400 літрів води в день.

Купання становить в середньому 150 літрів на ванну.
Душ становить 6-7 літрів в хвилину.
Чищення зубів і миття обличчя і рук – це ще 5-6 літрів в хвилину.
Посудомийна машина використовує 20-60 літрів на завантаження. Пральні машини 95-150 літрів.
І, нарешті, від 5 до 11 літрів води стікає в каналізацію кожен раз, коли ви змиваєте унітаз.

4.Где взяти воду?
Близько 80% населення світу отримує воду з громадського трубопроводу. Це також відноситься до людей, що живуть в Сполучених Штатах. Решта 15% людей постачають себе, використовуючи колодязі або свердловини серед інших джерел води.

5. Використовується тільки 30%
На нашій планеті є неймовірна кількість води, але ми можемо використовувати тільки три десятих води для побутових і промислових приладів. Решта 70% в основному морська вода.

До речі, найбільший шматок прісної води використовується в Штатах, де вона в основному видобувається з прісноводних озер, водоносних горизонтів і річок.

6. Сільське господарство
Майже 75% світових запасів прісної води використовується для виробництва продуктів харчування. Це включає вирощування сільськогосподарських культур і здебільшого виробництво м’яса. Іншими словами, все, що ми їмо, впливає на наші водні ресурси.

Як не дивно, майже всі виробничі процеси вимагають, принаймні, трохи води. Таким чином, такі речі, як електроніка, фармацевтика і автомобілі, також впливають.

7. Споживання води в Америці
Люди, що живуть в Сполучених Штатах, тепер споживають на 127% більше води, ніж в 1950 році. На жаль, близько 95% води, що надходить в їх будинку, надходить прямо в каналізацію.

Ось чому була розпочата кампанія, щоб спонукати людей намагатися використовувати не більше 13 літрів води в день. Хоча це здається важким для досягнення, це безумовно не неможливо.

8. 1% для пиття
Хочете вірте, хочете ні, тільки 1% води на нашій планеті можна пити. Решта 97% або занадто солоні, або небезпечні для споживання, а решту 2% зберігаються в льоду і льодовиках.

9. Нове зі старого
На Землі немає «нової» води. Чи відбувається це з річок, озер, джерел або колодязів, це та ж вода, яку динозаври вже мали мільйони років тому.

10. Жага
На той час, коли людина відчуває спрагу, він або вона вже втратили 1% всіх біологічних рідин.

Ви дізналися щось нове сьогодні?
Ми дуже сподіваємося, що прочитавши цей пост, ви дізналися щось нове сьогодні про питну воду. Наша фірма з великим задоволенням зробить доставку води по Києву, додому і в офіс.

Натисніть, щоб оцінити цю публікацію!
[Усього: 2 Середнє: 5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вітаємо з Новорічними святами!!!
Графік роботи на свята

31 грудня прийом замовлень до 10 -00
1 січня вихідний
7 січня вихідний

Акційна пропозиція
Замовляєте ВПЕРШЕ?
Отримайте БУТИЛЬ і ПОМПУ в подарунок!
не поспішайте Йти :)
Замовляєте доставку водички ЗІ ЗНИЖКОЮ?

  Наші менеджери передзвонять на протязі 10 хв

  Напишіть Ваше питання

  Ми зв'яжемось як найшвидше!

   Оставьте Ваш запрос

   Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

    Замовити дзвінок!

    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.